Náš rodinný keramický ateliér vznikl v roce 1989 v krásném prostředí u Kyjského rybníka v Praze. Věnujeme se zahradní modelované a točené keramice, užitému umění, vytváříme domovní znamení a plastiky.
IMG_0169.JPG

Keramické trhy a další akce

Keramické trhy na Kampě
5.9-6.9. 2020 Tradiční keramické trhy na Kampě

Již po patnácté ožije pražský rynek atmosférou trhů. O víkendu 5. a 6. září představí svou práci nejlepší tuzemští keramici a hrnčíři i další řemeslníci. Občerstvení jako od maminky obstará úspěšný sociální podnik Café Therapy a doprovodný program slibuje divadlo i hudbu.
Trhy budou otevřeny od 10 hodin a doprovodný program je naplánován od 13 do 19 hodin. V odpoledních hodinách je pro vás připraven bohatý program pouličního divadla, který nadchne jak malé, tak velké diváky. Můžete se těšit na Bratři v tricku, Geisslers Hofcomoedianten, Hombres – chůdařské vystoupení a další. V sobotu večer vás roztančí kapela Bengas. V neděli vám zahrají Mário Biháry a The Brownies.

Celou akci pořádá nezisková organizace SANANIM, která se již 30 let zabývá prevencí a léčbou závislostí. Koupí hrnečku ve stánku SANANIM pomůžete nejedné zbloudilé duši najít správný směr.

Tradiční trhy se na Kampě konají za podpory Městské části Praha 1 a Magistrátu Hlavního města Prahy. Vstupné je zdarma.
Hrnčířské trhy Výstaviště Praha7-Holešovice
19.9.-20.9. 2020 Hrnčířské trhy - plocha před Průmyslovým palácem

Praha 7- Výstaviště Holešovice
sobota a neděle 10h - 19h

Letošní Berounské trhy jsou bohužel zrušené,tak alespoň menší náhrada na výstavišti v Holešovicích, věřme ,že na jaře bude líp a sejdeme se zase v Berouně.
Zahrada Čech - Litoměřice
11. do 19. 9. 2020
Otevřeno bude po dobu devíti dní, denně od 9 do 17 hodin,najdete nás na venkovní ploše.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one